Vážení podporovatelé sdružení nezávislých kandidátů Naše Boskovice - logo Naše Boskovice,

rádi bychom Vám oznámili, že se nám s Vaší pomocí podařilo získat dostatečný počet podpisů, které nám umožní zúčastnit se voleb do zastupitelstva města Boskovice, které se budou konat ve dnech 23. a 24. září 2022. Celkový počet nasbíraných podpisů, na více jak 150 petičních arších, překročil počet 1300, což nad očekávání převyšuje potřebné minimum vyhlášené pro město Boskovice, tj. 817 podpisů.

Rádi bychom Vám všem chtěli poděkovat za podporu našeho uskupení a věříme, že se se Všemi ještě jednou potkáme ve volebních místnostech a kandidáti uskupení Naše Boskovice - logo Naše Boskovice budou Vaší volbou číslo jedna.

Vaši kandidáti do komunálních voleb za sdružení nezávislých kandidátů Naše Boskovice - logo Naše Boskovice


Abychom se mohli jako uskupení nezávislých kandidátů účastnit volebního klání, musíme předložit podepsanou petici. Pokud máte 18 let a více a máte trvalé bydliště v Boskovicích, můžete podpořit kandidaturu našeho uskupení a našich kandidátů podpisem petice. Petiční arch si můžete stáhnout na odkazu níže. Po vytištění archu žádáme o řádné vyplnění Vašeho jména, data narození, místa trvalého bydliště a nezapomeňte prosím přidat Váš podpis. Pokud oslovíte s vyplněním i Vaše blízké a známé, umožníte nám rychlejší splnění tohoto nezbytného předvolebního úkolu.

Petice - Naše Boskovice

Odkaz pro stažení PDF souboru s peticí: https://naseboskovice.cz/wp-content/uploads/podpisy_petice_nase_boskovice.pdf

Vyplněnou petici můžete odevzdat po domluvě na e-mailu: info@naseboskovice.cz

Petice pro Vaše děti

Není jim sice 18 let, ale mají svůj názor a my si vážíme každého, kdo umí svůj názor svobodně vyjádřit. Pokud mají Vaše děti a děti Vašich blízkých také chuť podpořit naši kandidaturu, neváhejte a nechte Vaše děti vyjádřit jejich názor. Budeme rádi za každou podporu.

Níže uvedený soubor není platným petičním archem pro dospělé. Pro dospělé prosím použijte petiční arch výše.

Odkaz pro stažení PDF souboru s Peticí: https://naseboskovice.cz/wp-content/uploads/podpisy_petice_nase_boskovice-deti.pdf

Vyplněnou petici můžete odevzdat po domluvě na e-mailu: info@naseboskovice.cz